کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

رضا کیاسالار

رضا کیاسالار

استاد رضا کیاسالار، مدرس زبان انگلیسی پایه دوازدهم (ویژه امتحانات نهایی) کلیه گروه های آموزشی می باشند. در این نوشته به معرفی استاد رضا کیاسالار (تحصیلات، سابقه تدریس، نحوه تدریس، روش ثبت نام در کلاس های ایشان و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

زبان دوازدهم

زبان عمومی سال دوازدهم برای دانش آموزان دوازدهم تجربی، ریاضی، انسانی و فارغ التحصیلانی که ترمیم معدل شرکت می کنند به صورت نهایی برگزار می شود و نمره آن تاثیر مستقیم و قطعی بر نتیجه داوطلبان در کنکور سراسری دارد. به همین دلیل یادگیری زبان دوازدهم به صورتی که تسلط دانش آموزان بر مباحث هر درس کامل و کافی باشد تا بتوانند نمره بالایی را در این درس کسب کنند اهمیت بسزایی دارد.
در کلاسینو دوره های مختلفی برای آموزش و تدریس در زبان انگلیسی برگزار می شود. در این دوره ها استاد رضا کیاسالار بهترین روش های تدریس را به کار می بندند. دوره های کلاسینو برای کلیه داوطلبان رشته ریاضی، انسانی و تجربی مناسب هستند.

رضا کیاسالار در کلاسینو

یکی از برجسته ترین اساتید کلاسینو، استاد رضا کیاسالار هستند. ایشان دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی دوازدهم را به شیوه کاملا مفهومی و متناسب با سبک سوالات امتحانات نهایی آموزش می دهند.
دکتر رضا کیاسالار دارای مدرک دکترای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، سال ۱۳۵۷ و مدرک FCE و مدرک CPE از دانشگاه کمبریج می باشند.
سابقه کاری ایشان شامل طراحی سوالات زبان انگلیسی آزمون های قلمچی، گزینه ۲ و تدریس در مدارس و موسسات تراز اول تهران از سال ۱۳۷۷ می باشد.
ایشان وظیفه تدریس دوره تیر نهایی کلاسینو را بر عهده دارند.

نمونه تدریس زبان استاد رضا کیاسالار در کلاسینو

برای آشنایی هر چه بیشتر با نحوه تدریس رضا کیاسالار در کلاسینو، می توانید فایل ویدیویی زیر را مشاهده کنید.

قیمت دوره آموزش زبان انگلیسی استاد رضا کیاسالار در کلاسینو

عنوانقیمت (تومان)
دوره آموزش زبان انگلیسی دوازدهم۱/۴۵۰/۰۰۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top