کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

نتایج آزمون استخدامی دانشگاه ها اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی دانشگاه ها اعلام شد

​مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری در روز ۲۲ بهمن‌ ماه خبر داد.

پذیرفته شدگان این آزمون می‌توانند از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از نتیجه نهایی آزمون مطلع شوند. 

وی خاطرنشان کرد: البته نتایج نهایی، از طریق پیام‌کوتاه نیز به اطلاع پذیرفته‌شدگان می‌رسد. 

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، با اشاره به اینکه این آزمون در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۸۸ شهرستان برگزار و در این رقابت ۱۷۶۸ نفر برای اشتغال در مجموعه آموزش عالی شامل دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری، پذیرش شدند، یادآور شد: پذیرفته‌شدگان از تاریخ ۳۰ بهمن ماه منتظر تماس مراکز پذیرفته شده، برای طی کردن مراحل اداری شروع به کار خود باشند. 

مدیرکل منابع انسانی وزارت علوم با اشاره به اهمیت منابع انسانی، از آن به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان‌ها و مهمترین عامل موفقیت هر مجموعه یاد کرد و اظهار داشت: امروزه مدیران منابع انسانی بر این باورند که انتخاب و انتصاب افراد شایسته متناسب با جایگاه شغلی، مهمترین گام فرآیند منابع انسانی است. 

افکانه گفت: با جذب نیروی انسانی تحصیل‌کرده و متخصص، بخشی از مشکلاتی که هم اکنون در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و فناوری کشور به دلیل کمبود ننیوی انسانی وجود دارد، حل شود. 

این مقام مسئول در پایان با آرزوی موفقیت برای پذیرفته‌شدگان، گفت: توفیق خدمت در قلمرو علم و دانش بسیار ارزشمند است و پذیرفته‌شدگان این بازگشت به دانشگاه در کسوت یاوران علمی را ارج نهند.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top