کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 تمدید شد

مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ تمدید شد

فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از فردا ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ آغاز می شود و داوطلبان تا ۲۳ فروردین فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در روزهای ۵ و ۶ خردادماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

افرادی که قبلاً کد پیگیری پرداخت موفقیت آمیز را دریافت کرده‌اند طی نوبت اول موفق به ثبت نام نشده بودند، در زمان تمدید، مطابق بند ۳-۲ صفحه ۲۸ دفترچه راهنمای ثبت نام با وارد کردن کد ملی بقیه مراحل را انجام دهند.

پس از اتمام ثبت نام و ویرایش، به هیچ عنوان اطلاعات ثبت نام، رشته امتحانی و حوزه امتحانی تغییر نخواهد کرد. در طول مدت زمان ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات ثبت شده (بجز کد ملی) امکانپذیر است.

بر اساس اعلام مراجع ذیربط، رشته محل‌هایی که ظرفیت پذیرش آنها ۳ نفر و بیشتر هستند، مشمول ۱۰ درصد سهمیه اضافه بر ظرفیت پذیرش استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون هستند.

بر اساس اعلام مراجع ذیربط و دانشگاه علوم پزشکی جهرم، کلیه پذیرش‌های آن دانشگاه برای سهمیه بومی که در جدول سهمیه بومی صفحه‌های ۱۳ و ۱۴ دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون اعلام شده بود (رشته‌های زیر) لغو شده و مشمول این قانون نیستند.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top