کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

شرکت دانشجویان پردیس خودگردان در دانشگاه مادر مجاز شد

شرکت دانشجویان پردیس خودگردان در دانشگاه مادر مجاز شد

معاون آموزشی وزارت علوم در بخشنامه‌ ای شرکت دانشجویان پردیس‌ های خودگردان و مناطق آزاد در دانشگاه مادر مربوطه را مجاز اعلام کرد.

قاسم عمو عابدینی بخشنامه‌ای درباره حضوری شدن آموزش به روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ابلاغ کرد.

 در این بخشنامه تسهیلاتی از قبیل حذف و اضافه دروس، امکان مهمانی دانشجویان در دانشگاه شهر محل اقامت، امکان حذف ترم و مجوز شرکت دانشجویان پردیس‌های خودگردان و مناطق آزاد در دانشگاه مادر مربوطه ارائه شده است.

متن کامل این بخشنامه به شرح زیر است:

با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا، تاکید وزیر علوم تحقیقات و فناوری و همچنین پیرو نشست روسای دانشگاه‌ها و آموزش عالی در تاریخ نهم فروردین هزار و چهارصد و یک، مبتنی بر از سرگیری آموزش حضوری با تاکید بر حضور دانشجویان دوره کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری خواهشمند است ضمن توجه به آخرین مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و بخشنامه‌های مرتبط که از سوی ستاد وزارت متبوع در این‌ باره مصوب و ابلاغ می‌شود؛ دستور دهید هماهنگی لازم برای اجرای آموزش حضوری از چهاردهم فروردین‌ انجام شود.

در این خصوص انتظار می‌رود دانشگاه‌ها با ارائه تسهیلاتی از قبیل امکان حذف و اضافه دروس، فراهم کردن امکان مهمانی دانشجویان به‌صورت تک درس یا ترمی در دانشگاه شهر محل اقامت، امکان حذف ترم، مجوز شرکت دانشجویان پردیس‌های خودگردان و مناطق آزاد در دانشگاه مادر مربوطه، برای از سرگیری آموزش حضوری با توجه به شرایط متفاوت دانشگاه‌ها و وضعیت شیوع ویروس کرونا در آن منطقه اقدام کنند.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top