کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 1401 اعلام شد

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری اعلام شد

كارنامه نتايج اوليه آزمون دکتری ۱۴۰۱ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ از طریق درگاه اطلاع‌ رساني سازمان سنجش قابل مشاهده است.

داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبي يا شماره پرونده و همچنين شماره شناسنامه و سال تولد به كارنامه نتايج اوليه آزمون خود دسترسي خواهند داشت.

آن‌دسته از افرادی كه براساس مندرجات كارنامه اوليه مجاز به انتخاب رشته‌ هاي تحصيلي شده‌اند، مي‌بايست از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ تا روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ نسبت به ثبت كدرشته‌ محل‌ هاي انتخابي خود (حداكثر ۵۰ كدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحاني كه در آن آزمون داده‌اند، در درگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان اقدام نمايند.

دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اين آزمون از طريق درگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان از روز چهار‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ در اختيار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.

لازم به توضيح است اسامي معرفي‌ شدگان داراي حدنصاب به منظور شركت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسي سوابق علمي و پژوهشي و …) در دهه سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از طريق درگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان منتشر خواهد شد.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌باشند و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org مراجعه و اقدام نمایند.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top