کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

ثبت نام کنکور 1401 تمدید شد

ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ تمدید شد

به گزارش ایسنا، مهلت ثبت‌ نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در دوره‌های روزانه، نوبت دوم “شبانه”، نیمه‌ حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش از راه دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تمدید شد.

بر این اساس آن به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ تا امروز ۱۷ بهمن ماه برای ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱ اقدام نکرده‌اند، فرصتی فراهم شده است تا این داوطلبان بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه جاری نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

متقاضیان کنکور ۱۴۰۱ ضرورت دارد که درمهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

همچنین متقاضیانی که قبلاً در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top