بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

آخرین اخبار کنکور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
افزایش استفاده از برنامه شاد با مجازی شدن کلاس های مدارس

افزایش استفاده از برنامه شاد با مجازی شدن کلاس های مدارس

به گزارش مهر نیوز، با توجه به شیوع بالای ویروس امیکرون کرونا در سراسر کشور و مجازی شدن کلاس های مدارس، پیش بینی می شود میزان استفاده از برنامه شاد افزایش یابد.

علی باقرزاده مدیر گروه شبکه دانش آموزی (شاد) در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با توجه به افزایش آموزش‌های غیرحضوری مدارس همزمان با پیک جدید بیماری کرونا گفت: مدارس علاوه بر اینکه در این خصوص مدیریت لازم را دارند؛ هیچ مشکلی هم در شبکه شاد نداریم؛ ما شرایط بسیار بدتری هم داشتیم. زمانی که آموزش‌ های مدارس به صورت کامل غیرحضوری بود؛ ما در شبکه شاد پشتیبانی کامل را از آموزش غیرحضوری انجام دادیم.

باقرزاده با بیان اینکه به صورت روزانه ۱۱ میلیون نفر بر روی شبکه شاد حضور دارند. گفت: این بدان معنی نیست که کلاً ۱۱ میلیون نفر از شاد استفاده می‌کنند. گاهی برخی دانش آموزان حضور دارند و گاهی عده‌ ای دیگر از شاد استفاده می‌کنند.

در مجموع به طور میانگین ۱۱ میلیون نفر روزانه از شاد استفاده می‌کنند. ممکن است با غیر حضوری شدن مدارس تعداد استفاده از این شبکه افرایش یابد.

وی با بیان اینکه بیشترین استفاده روزانه از شبکه شاد حدود ۱۲ میلیون و هفتصد هزار نفر بوده است؛ خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر نزدیک به ۱۱ میلیون نفر از شبکه شاد استفاده می‌کنند و به صورت میانگین حدود ۶۵ دقیقه بر روی شبکه شاد فعالیت دارند. طبیعی است با غیرحضوری شدن مدارس، این عدد تا ۷۵ دقیقه قابل افزایش است.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

به نظرت بهترین انتشارات برای کتاب زیست کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top