بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ نوبت دوم

آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 نوبت دوم

آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ نوبت دوم توسط مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم تجربی و زبان های خارجی نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ می‌توانند تا پایان امشب نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر علیرضا کریمیان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۹۵۰ هزار داوطلب آزمون سراسری اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کرده‌اند، افزود: داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم تجربی و زبان های خارجی می‌توانند تا امشب نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند و باید توجه کنند بدون دریافت کارت امکان حضور در آزمون را نخواهند داشت.


کریمیان خاطرنشان کرد: داوطلبان این آزمون، برای شرکت در امتحان لازم است به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و با ورود به پنل کاربری خود از طریق درج کدملی، شماره فراگیر و رمز عبور یک نسخه چاپی از برگه راهنما و کارت شرکت در آزمون را تهیه نمایند و داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند مانند گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی، دارای ۲ یا ۳ کارت هستند و داوطلبان باید طبق تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.


مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد فعالیت باجه‌های رفع نقص نیز گفت: باجه‌های رفع نقص تا ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه ۱۴ تیر ماه فعال هستند و نشانی این باجه‌ها در جدول شماره ۲ ضمیمه اطلاعیه توزیع کارت آزمون سراسری در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

برای پیگیری اخبار کنکور و آزمون های استخدامی از طریق اینستاگرام، روی لینک زیر کلیک کنید:

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

🔰 دانلود بهترین جزوه های دهم _ یازدهم _ دوازدهم 🔰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا