کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
سوالات امتحانی ریاضی و آمار پایه یازدهم انسانی

سوالات امتحانی ریاضی و آمار پایه یازدهم انسانی

نمونه سوالات امتحانی ریاضی و آمار پایه یازدهم انسانی به منظور استفاده دانش آموزان پایه یازدهم انسانی و آماده شدن برای امتحانات نهایی رشته انسانی در این نوشته تدوین و ارئه شده است.

بارم بندی امتحانات سال یازدهم رشته انسانی ۱۴۰۱  ارزش و اهمیت هر درس، مبحث ها و فصل های هر درس را مشخص می کند. دانش آموزای انسانی با توجه به بارم بندی امتحانات یازدهم سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ می توانن زمان مناسبی رو برای مطالعه هر درس با توجه به سختی یا آسونی اختصاص بدند.

درس ریاضی و آمار پایه یازدهم رشته انسانی یکی از دروس سخت برای دانش آموزان پایه یازدهم بشمار می آید و داشتن اطلاعات از بارم بندی دانش آموزان رشته انسانی به راحتی میتوانند برای نحوه مطالعه این درس برنامه ریزی کنند.

بارم بندی درس ریاضی و آمار رشته انسانی

شماره فصلنوبت اول نوبت دومشهریور و دی 
۱۱۳۸۶.۵
۲۷ ( تا آخر ص ۴۴)۸۸
۳ ۷۵.۵

سوالات امتحانی ریاضی و آمار یازدهم انسانی

در این مطلب برای شما دانش آموزان عزیز پایه یازدهم ریاضی ، مجموعه کاملی از سوالات ریاضی و آمار یازدهم را آماده کرده ایم که می توانید به صورت رایگان از سایت رسمی کنکور اینفو، دانلود کنید.

ریاض و آمار رشته انسانی در سه فصل تالیف شده است.

سوالات امتحانی ریاضی و آمار فصل اول

فصل اول ریاضی پایه یازدهم انسانی ، آشنایی با منطق و استدلال ریاضی است. دواطلب در فصل اول باید به ۱ سوال گزاره و ترکیب گزاره ها پاسخ دهند. این بدین معنی است که داوطلبان با پاسخگویی به این سوال یک نمره ۵ در صدی به جمع نمرات خود اضافه می کنند.

فصل اول (آشنایی با منطق و استدلال ریاضی )

سوالات امتحانی ریاضی و آمار فصل دوم

یکی از مهم ترین فصل های ریاضی پایه یازدهم ، فصل تابع است. این فصل ۳ سوال به دو بخش اعمال بر روی تابع و توابع پلکانی و قدر مطلقی تقسیم می شود. داوطلبان باید به ۲ سوال اعمال بر روی تابع و ۱ سوال توابع پلکانی و قدر مطلقی پاسخ دهند. پاسخگویی به این سه سوال یک نمره ۱۵ در صدی به جمع نمرات داوطلبان اضافه می کند.

فصل دوم (تابع)

سوالات امتحانی ریاضی و آمار فصل سوم

بخش آخر ریاضی پایه یازدهم ، فصل آمار است. این فصل ۲ سوال دارد که هر کدام مربوطه به بخش های مختلف آمار است. شاخص های آماری دارای ۱ سوال و سری های زمانی دارای ۱ سوال هستند. داوطلبانی که به این دو سوال پاسخ دهند یک نمره ۱۰ در صدی به جمع نمرات خود اضافه می کنند.

فصل سوم (آمار)

جزوه ریاضی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top