کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

مهدی براتی

مهدی براتی

مهدی براتی مدرس بنام و توانمند درس فیزیک به شیوه کاملا محتوایی و کنکوری می باشند. در این نوشته به معرفی استاد مهدی براتی (بیوگرافی، سابقه کاری، شیوه تدریس، نحوه خرید و …) می پردازیم.

بیوگرافی مهدی براتی

استاد مهدی براتی دارای مدرک كارشناسی مهندسى مكانيك دانشگاه شريف می باشند و طراح سوالات فیزیک آزمون قلمچی و گاج می باشد. ایشان مدرس درس فیزیک کلاسینو می باشند.

استاد مهدی براتی هشت سال سابقه تدريس درس فیزیک در بهترين مدارس و آموزشگاه هاي تهران، كرج، مشهد، اصفهان، زنجان و بابل را دارند.

فیزیک مهدی براتی

مهدی براتی دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ و دوره آموزش فیزیک یازدهم را برای رشته های تجربی و ریاضی به صورت آنلاین در موسسه کلاسینو تدریس می کنند.

دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ مهدی براتی برای دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته های تجربی و ریاضی بسیار کاربردی است چراکه استاد براتی در این دوره فیزیک را از پایه دهم تا دوازدهم به صورت صفر تا صد کنکوری آموزش می دهند.

دوره آموزش فیزیک یازدهم مهدی براتی برای دانش آموزان سال یازدهم رشته تجربی و ریاضی که درس فیزیک آن ها به صورت نهایی برگزار می شود بسیار سودمند می باشد و برای کسب نمره بالا در این درس بسیار کاربردی است.

کلاسینو برای آموزش درس فیزیک با اساتید مختلف و نام آشنایی همکاری نموده است. وقتی که لیست اساتید کلاسینو را مورد بررسی قرار می دهیم، نام مهدی براتی به عنوان یکی از جوانترین اما با سابقه ترین اساتید این موسسه به چشم می خورد. این استاد سبک خاصی از تدریس را برای آموزش درس فیزیک به کار می گیرند.

نمونه تدریس فیزیک مهدی براتی

قیمت دوره های فیزیک مهدی براتی

دوره های فیزیک مهدی براتی برای سال یازدهم و کنکور ۱۴۰۳ رشته تجربی و ریاضی شامل آموزش جامع فیزیک یازدهم (شروع از مرداد ماه) و جامع کنکور ۱۴۰۳ (یک دوره شروع از مرداد ماه و دوره نوبان شروع از آبان ماه) می باشد.دوره های کلاسینو برای مقاطع مختلف و برای همه رشته های تحصیلی برگزار می شود که دانش آموزان بسته به نوع نیاز خود می توانند در آن ثبت نام نمایند.

عنوانقیمت (تومان)
دوره آموزش جامع سال یازدهم۱/۲۰۰/۰۰۰
دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ (شروع از مرداد ماه ۱۴۰۲)۳/۰۰۰/۰۰۰۰
دوره جامع نوبان کنکور ۱۴۰۳ (شروع از آبان ماه)۳/۰۰۰/۰۰۰

ثبت نام در دوره های آموزش فیزیک مهدی براتی

برای ثبت نام در دوره های آموزش فیزیک مهدی براتی می توانید از ظریق لینک زیر اقدام نمائید:

ثبت نام دوره های آموزش فیزیک مهدی براتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top