کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

محمد همدانی

محمد همدانی

استاد محمد همدانی مدرس زیست شناسی سال یازدهم و کنکور ۱۴۰۳ و زمین شناسی در موسسه کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد محمد همدانی (سوابق تحصیلی، سوابق تدریس، نحوه تدریس، روش خرید منابع ایشان و …) می پردازیم.

زیست کنکور

درس زیست شناسی در کنکور رشته تجربی، با داشتن ضریب ۱۲ در کنکور، تاثیر گذار ترین و مهم ترین درس برای داوطلبان کنکور رشته تجربی محسوب می شود.

بودجه بندی زیست کنکور ۱۴۰۳

بر اساس بودجه بندی زیست کنکور، یادگیری مفهومی و محتوایی زیست شناسی اولین قدم برای تست زنی در کنکور تجربی محسوب می شود.

سوالات زیست کنکور ۱۴۰۳ شامل ۴۵ تست می باشد (در سال های گذشته تعداد تست های زیست شناسی ۵۰ تست بود و با تغییرات جدید تعداد آن کمتر شده است) و داوطلبان برای پاسخ گویی به آن ها ۴۵ دقیقه زمان دارند.

عنوان فصلتعداد تست در کنکور
گوارش و جذب مواد۳
تبادلات گازی۲
گردش مواد در بدن۳
تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد۲
از یاخته تا گیاه۱
جذب و انتقال مواد در گیاهان۱
تنظیم عصبی۳
حواس۳
دستگاه حرکتی۲
تنظیم شیمیایی۱
ایمنی۳
تقسیم یاخته۱
تولید مثل۳
تولید مثل نهاندانگان۱
پاسخ گیاه به محرک ها۱
مولکول های اطلاعاتی۲
جریان اطلاعات در یاخته ها۳
انتقال اطلاعات در نسل ها۳
تغییر در اطلاعات وراثتی۲
از ماده به انرژی۱
از انرژی به ماده۲
فناوری های نوین زیستی۱
رفتارهای جانوران۱

زیست یازدهم

با توجه به مصوبه جدید شورای انقلاب فرهنگی، امتحانات پایه یازدهم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به صورت نهایی برگزار می شود.

با توجه به اهمیت تاثیر معدل بر نتیجه کنکور دانش آموزان، کسب نمره بالا در دروس امتحانات نهایی نیز از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

زیست سال یازدهم شامل ۹ فصل می باشد و در امتحانات نهایی از کلیه دروس سوالات تنظیم می شود و دانش آموزان باید بر مباحث کلیه فصول تسلط کامل و کافی داشته باشند.

زیست محمد همدانی

کلاسینو همواره سعی کرده است که از اساتید مختلف برای تدریس دروس استفاده کند. درس زیست شناسی به عنوان یکی از سرنوشت ساز ترین دروس رشته تجربی می بایست به شکل کاملا حرفه ای و مفهومی تدریس گردد. لذا اساتید کلاسینو در درس زیست شناسی، همگی از تجربه بالایی در تدریس این درس برخوردار هستند و سبک خاصی از آموزش را به نمایش می گذارند.

استاد محمد عمرانی، مدرس زیست شناسی کلاسینو، دارای مدرک کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی و میکروبیولوژی، کارشناسی ارشد ژنتیک، کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای مدیریت می باشند.

استاد محمد همدانی سابقه تدریس در مدارس فرزانگان تهران، فرزانگان اندیشه، فکور، گزینه دو، قلمچی، کوشش، مفاخر، علوی، مرکز استعدادهای درخشان آگاهانه و… را دارند.

شیوه تدریس استاد محمد همدانی به صورت کاملا مفهومی و از صفر تا صد می باشند و ایشان برنامه مطالعاتی برای مطالعه درس زیست به صورت منظم و دقیق در کلاس ها در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

دوره های کلاسینو برای مقاطع مختلف و برای همه رشته های تحصیلی برگزار می شود که دانش آموزان بسته به نوع نیاز خود می توانند در آن ثبت نام نمایند.

دوره های زیست محمد همدانی

استاد عمارلو یکی از برجسته ترین اساتید کلاسینو، هستند که دوره های مختلفی را در این موسسه برگزار می کنند. دوره های زیست محمد همدانی برای پایه یازدهم و جامع کنکور ۱۴۰۳ (مناسب برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلان) به صورت آنلاین برگزار می شود.

ویدئو تدریس زیست محمد همدانی

قیمت دوره های زیست محمد همدانی

عنوانقیمت (تومان)
دوره آموزش جامع زیست یازدهم۱/۲۰۰/۰۰۰
دوره آموزش جامع زیست کنکور ۱۴۰۳۳/۰۰۰/۰۰۰
آموزش زمین شناسی کنکور ۱۴۰۳۱/۴۵۰/۰۰۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top