بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

محمد مرادی

محمد مرادی

استاد محمد مرادی مدرس دوره آنلاین درس شیمی کنکور تجربی و ریاضی به شیوه ای مفهومی و تستی در موسسه کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد محمد مرادی (تحصیلات، سوابق کاری، روش تدریس، نحوه ثبت نام در کلاس های ایشان و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

رزومه محمد مرادی

یکی از برجسته ترین اساتید کلاسینو، استاد محمد مرادی هستند. استاد محمد مرادی دارای مدرک پزشکی از دانشگاه تهران و دارای بیش از یک دهه تدریس حرفه ای درس شیمی در مدارس برتر و آموزشگاه های برجسته استان تهران و بسیاری از کلانشهر های ایران را در رزومه کاری خود دارند. استاد مرادی یکی از پرمخاطب ترین اساتید درس شیمی میان دانش آموزان و داوطلبان کنکور رشته های تجربی و رشته ریاضی می باشند. ایشان در حال حاضر از جمله اساتید شیمی کلاسینو می باشند که درس شیمی را در دوره های آموزشی مختلفی برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تدریس می کنند.

محمد مرادی کلاسینو

کلاسینو موسسه آموزشی است که به صورت آنلاین و تحت عناوین مختلف دوره های مجازی متعددی برگزار می کند. در درس شیمی نیز محمد مرادی یکی از اساتیدی است که روش و تکنیک های خاص خود را دارند. روش تدریس شیمی محمد مرادی در دوره های جامع کلاسینو به شیوه ای است که صفر تا صد مطالب از پایه دهم به دانش آموزان آموزش داده می شود و سپس تکنیک های تست زنی. ایشان جزوه ای را به صورت پی دی اف در اختیار دانش آموزانی که در دوره ها ثبت نام می کنند تالیف کرده اند که علاوه بر خلاصه درس و نکات مهم، تست های تمرینی و متعددی قرار داده اند تا دانش آموزان به تمرین مطالب آموزش داده شده بپردازند و اگر سوالی داشته باشند و یا بخشی از آن را یاد نگرفته باشند، با استاد در میان بگذارند.

دوره های شیمی محمد مرادی کلاسینو

در لیست زیر می توانید دوره های کلاسینو که توسط این استاد برجسته تدریس می شوند را مشاهده می کنید:

کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور ۱۴۰۳ شیمی استاد محمد مرادی

کلاس آنلاین جامع کنکور ۱۴۰۳ شیمی استاد محمد مرادی شروع از آبان

کلاس آنلاین نکته و تست کنکور ۱۴۰۳ شیمی استاد محمد مرادی

کلاس آنلاین just test کنکور ۱۴۰۳ شیمی استاد محمد مرادی(ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)

کلاس آنلاین شیمی سال دوازدهم ۱۴۰۳ ویژه امتحانات نهایی خرداد استاد محمد مرادی

کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر ۱۴۰۳ شیمی استاد محمد مرادی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top