کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

بابک سادات

بابک سادات

مهندس بابک سادات مدرس درس ریاضی رشته تجربی و حسابان رشته ریاضی با بیش از بیست سال سابقه تدریس می باشند. در این نوشته به معرفی استاد بابک سادات (بیوگرافی، شیوه تدریس، دوره های آموزشی، نحوه دریافت تدریس های ایشان و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

بیوگرافی بابک سادات

استاد بابک سادات دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی بیوتکنولوژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر – پلی تکنیک تهران می باشد و بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس حضوری در موسسات به نام کشور، مدارس فرزانگان و … استان تهران را دارد و مولف بیش از ۱۰ کتاب آموزش ریاضیات و تست زنی ریاضیات می باشد.

هم اکنون بابک سادات در موسسه کلاسینو، دوره های آموزش ریاضی را به صورت آنلاین برگزار می کند.

ریاضی بابک سادات

شیوه تدریس ریاضی بابک سادات به صورتی است که ابتدا آموزش تشریحی و کامل داده می شود و سپس روش های تست زنی. به همین دلیل دوره های ریاضی بابک سادات برای دانش آموزان، فارغ التحصیلان و حتی دانش آموزانی که دیپلم رشته های دیگر را دارند و هیچ زمینه ای نسبت به درس ریاضی ندارند، مناسب می باشد.

درس ریاضی در حالت عادی درسی است که یادگیری آن برای دانش آموزان (به ویژه دانش آموزان رشته تجربی) سخت تلقی می شود در حالیکه اگر استاد مدرس به شیوه درست تدریس کند، یادگیری برای دانش آموزان آسان تر می شود.

استاد بابک سادات ریاضیات رشته تجربی و ریاضی را در دوره های جداگانه با عنوان دوره جامع با شیوه خاص و منحصر به فرد خود تدریس می کنند.

نمونه تدریس ریاضی بابک سادات

قیمت دوره های ریاضی آریان حیدری

بابک سادات در کلاسینو دوره های جامع کنکور ۱۴۰۳ و جامع سال یازدهم که برای امتحانات نهایی دانش آموزان یازدهم کاملا کاربردی است، برای رشته های تجربی و ریاضی برگزار می کند.

دوره های جامع بابک سادات در کلاسینو، یک بار در مرداد با شروع می شود و دوره دیگر ایشان در آبان ماه با عنوان دوره نوبان شروع می شود. دوره نوبان برای دانش آموزانی مناسب است که از دوره مرداد ماه جا مانده اند.

تفاوت دوره نوبان با دوره جامع مرداد ماه در آن است که دوره های جامع مرداد هفته ای یک جلسه برگزار می شود و دوره نوبان به منظور جبران زمان از دست رفته دانش آموزان، دو بار در هفته برگزار می شود و تا اسفند ماه به پایان می رسد.

عنوانقیمت (تومان)
دوره جامع یازدهم تجربی و ریاضی۱/۲۰۰/۰۰۰
دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ رشته تجربی۳/۰۰۰/۰۰۰
دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ رشته ریاضی۳/۰۰۰/۰۰۰

ثبت نام در دوره های ریاضی بابک سادات

برای ثبت نام در دوره های ریاضی بابک سادات از طریق لینک زیر می توانید اقدام نمائید:

ثبت نام در دوره های ریاضی بابک سادات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top