بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل ۱۴۰۲

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل 1402

در این مطلب به بررسی صفر تا صد جزئیات مرتبط با آخرین رتبه قبولی اتاق عمل ۱۴۰۲ خواهیم پرداخت و اطلاعات تکمیلی آن را ارائه خواهیم داد .

تکنولوژیست اتاق‌ عمل فردی است که که در منطقه استریل و حفاظت شده بیمارستانی انجام وظیفه می‌کند. رشته کارشناسی پیوسته اتاق عمل شاخه‌ ای از علوم پزشکی است که طی این دوره دانشجویان با اصول جدید اتاق عمل و تکنولوژی‌ های نوین جراحی آشنا شده و مراقبت و کمک به اداره بیمار را قبل و حین و پس از عمل می‌ آموزند.

دانش آموختگان این رشته ، عضوی از تیم بهداشتی و درمانی خواهند بود که به‌ عنوان بخشی از تیم جراحی برای کمک به اجرای یک عمل جراحی با نتایج مطلوب در بخش‌ های اتاق عمل بیمارستان، بخش‌ های مداخله تشخیصی – درمانی و مراکز مراقبتی سیار ، ایفای نقش می‌ نمایند.

یکی از بهترین اطلاعاتی که در مسیر موفقیت در آزمون سراسری می تواند کمک به سزایی را به داوطلبان ارائه کند ؛ آگاهی از آخرین رتبه قبولی هر رشته در کنکور است .

کارنامه قبولی رشته های سال های گذشته آزمون سراسری ، می تواند منبع استانداری برای آگاهی از حداقل و حداکثر رتبه قبولی در رشته مورد نظر باشد . چرا که هر ساله این آمار و اطلاعات به روز رسانی می شوند و نزدیک ترین سال به کنکور سراسری ، می تواند به عنوان یک مرجع معتبر به شمار بیاید .

اطلاعات و جزئیاتی که در کارنامه ی سال های گذشته آزمون سراسری وجود دارد ، می تواند به عنوان یک نقشه راه معتبر و استاندارد برای رسیدن به رشته دلخواه داوطلبان تلقی شود .

با آگاهی از آخرین رتبه قبولی هر رشته در آزمون سراسری ، می توان یک برنامه ریزی دقیق و اصولی را در جهت پیشبرد اهداف تحصیلی و حتی شغلی دانش آموزان پیش بینی کرد .

اگر داوطلبان آزمون سراسری از آخرین رتبه قبولی رشته مورد نظر خود در آزمون سراسری مطلع باشند ؛ می توانند تمامی زمان و انرژی خود را با توجه به هدف شغلی خود تنظیم کنند و به این ترتیب قادر خواهند بود که موفقیت خود در کنکور را تضمین کنند .

در ادامه مطلب آخرین رتبه قبولی اتاق عمل ۱۴۰۲ در هر منطقه و همچنین درصد های لازم برای پذیرفته شدن در این رشته را ارائه خواهیم داد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این زمینه ، از طریق پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ، با تیم حرفه ای کنکور اینفو همراه باشید :

  • پیج اینستاگرام کنکور اینفو :

پیج اینستاگرام :
konkur.info.official

  • کانال تلگرام کنکور اینفو :

کانال تلگرام :
konkurinfotelegram

🔰 دانلود بهترین جزوه های دهم _ یازدهم _ دوازدهم 🔰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا