بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

آخرین اخبار کنکور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
نتایج اولیه کنکور 1402 منتشر شد

نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۲ منتشر شد

نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۲ که شامل نمره کل دروس کنکور، نمره کل سابقه تحصیلی و درصد هر درس می باشد توسط سازمان سنجش منتشر شد و داوطلبان می توانند از طریق این سایت نتیجه اولیه خود را دریافت کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ طی دو مرحله اعلام می‌شود. در مرحله اول نمرات خام و نمره کل آزمون اختصاصی (کنکور) برای هر دو آزمون دی ماه و تیرماه و نمره کل سوابق تحصیلی دریافتی از وزارت آموزش و پرورش امشب اعلام می‌شود و در مرحله دوم کارنامه نهایی حاوی نمره کل نهایی، سهمیه نهایی، استان بومی، رتبه در سهمیه و رتبه کشوری و… و مجاز و غیرمجاز بودن به انتخاب رشته در دوره‌های تحصیلی به داوطلب اعلام می‌شود و پس از آن با انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) انتخاب رشته آغاز خواهد شد.

براساس اعلام سازمان سنجش، نتایج اولیه آزمون سراسری جمعه بیستم مرداد ماه اعلام شد. بعد از اعلام نتیجه اولیه، مشاهده نمرات و رتبه کسب شده در آزمون و همچنین پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های پذیرش با آزمون و با سوابق تحصیلی داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

برای پیگیری اخبار کنکور و آزمون های استخدامی از طریق اینستاگرام، روی لینک زیر کلیک کنید:

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top