کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
فراخوان ثبت نام برای شرکت در آزمون‌ های الکترونیکی کنکور ۱۴۰۳ پس از عید اعلام می‌ شود

فراخوان ثبت نام برای شرکت در آزمون‌ های الکترونیکی کنکور ۱۴۰۳ پس از عید اعلام می‌ شود

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بعد از عید نوروز ۱۴۰۲ فراخوانی برای ثبت نام در آزمون‌های آزمایشی الکترونیک اعلام می‌شود تا داوطلبان بتوانند در این آزمون‌های آزمایشی برای کنکور الکترونیکی ۱۴۰۳ شرکت و تمرین کنند.

عبد الرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۱۴۰۲، نیمه اول اسفند اعلام شد که نتایج به شکل خام بود و رتبه هم به کسی داده نشد.

وی افزود: نمرات خام با نمرات خام آموزش و پرورش تراز می‌شود و اگر داوطلبان در آزمون تیرماه عملکرد بهتری داشتند، نمره آن ملاک عمل است تا بتوانند در تابستان سال آینده انتخاب رشته کنند.

آزمون سراسری در نوبت تیرماه ۱۴۰۲ به صورت کاغذی برگزار می شود.

پورعباس بیان کرد: آزمون سراسری در نوبت تیرماه ۱۴۰۲ به صورت کاغذی است، ولی برای آزمون‌های بعدی برای برگزاری به صورت الکترونیک در حال برنامه ریزی هستیم. امیدواریم برگزاری آزمون الکترونیک به آزمون‌های ۱۴۰۳ برسد. بعد از عید نوروز ۱۴۰۲ فراخوانی برای ثبت نام در آزمون‌های آزمایشی الکترونیک اعلام می‌شود تا داوطلبان بتوانند در این آزمون‌های آزمایشی شرکت کنند و تمرین کنند.

رئیس سازمان سنجش درباره جزئیات اولین آزمون تمام الکترونیک کشوری که به صورت پیش تست برگزار شد، گفت: این آزمون یک آزمون طراحی شده مانند کنکور در رشته تجربی بود که دروس اختصاصی مورد آزمون قرار گرفتند. تعدادی داوطلب با معرفی آموزش و پرورش به صورت گزینشی در این آزمون در ۴ شهر شرکت کردند و سامانه آزمون را تست کردند.

برای پیگیری اخبار کنکور و آزمون های استخدامی از طریق اینستاگرام، روی لینک زیر کلیک کنید:

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top