کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

زمان برگزاری کنکور الکترونیکی مشخص شد

زمان برگزاری کنکور الکترونیکی مشخص شد

دکتر محمدعلی زلفی گل در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲ که امروز صبح در دانشگاه شهید بهشتی صورت گرفت، با بیان اینکه آزمون سراسری در امنیت کامل در سراسر ایران اسلامی در حال برگزاری است، گفت: خوشبختانه همه امکانات فراهم شده تا فرزندان عزیزمان در کمال آرامش به رقابت علمی بپردازند و نهایت خدمات را به آنها ارائه دهیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما یک طرح کلان ملی در شورای عالی عتف با حضور شخص رئیس جمهور برای برگزاری آزمون الکترونیکی مطرح کردیم که خوشبختانه مصوب شد اما اجرای این طرح مستلزم این است که شرکت دانش بنیان مربوطه اقدامات لازم را انجام دهد.

وزیر علوم در خصوص فرایند اجرای طرح آزمون الکترونیکی خاطر نشان کرد: مقرر شده الکترونیکی کردن آزمون‌ها ابتدا برای آزمون‌های کوچک‌تر انجام شود و پس از اجرای موفق آن به آزمون سراسری برسیم.

وی افزود: با اجرای طرح کلان ملی برگزاری آزمون الکترونیکی، هم سرعت و هم امنیت آزمون افزایش می یابد ضمن اینکه هزینه‌ها هم کم می‌شوند.

وزیر علوم افزود: برنامه سازمان سنجش این است که در سال ۱۴۰۳ آزمون الکترونیکی برای یک آزمون کوچک برگزار شود، برای این منظور از ظرفیت هوش مصنوعی هم در برگزاری آزمون الکترونیکی استفاده می شود.

وزیر علوم در پایان خطاب به داوطلبان کنکور تاکید کرد: هر رشته علمی ارزش و جایگاه خودش را دارد مهم این است که در هر رشته ای که پذیرفته می شوید تلاش کنید و عمیق درس بخوانید تا موثر باشید اینکه تعداد رشته های محدودی جذابیت داشته باشند درست نیست باید شخصیت علمی کشور ما متوازن باشد.

برای پیگیری اخبار کنکور و آزمون های استخدامی از طریق اینستاگرام، روی لینک زیر کلیک کنید:

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top