کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
جذب دانشجوی رشته فوریت های پزشکی در سال 1401

جذب دانشجوی رشته فوریت های پزشکی در سال ۱۴۰۱

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه برای رفع کمبود نیروی انسانی اورژانس اقدامات مناسبی انجام شده است، گفت: برای اولین بار به دستور مقام عالی وزارت، دانشگاه های تیپ یک برای کنکور امسال دانشجوی رشته فوریت‌های پزشکی جذب می‌کنند.

دکتر جعفر میعادفر در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص کمبود نیروی انسانی این سازمان و برنامه ریزی هایی که در این خصوص صورت گرفته است اظهار کرد: سازمان اورژانس کشور در خصوص نیروی انسانی کمبوداتی دارد اما کار های خوبی نیز در این خصوص انجام شده است. 

وی با اشاره به تصمیمات جدید گرفته شده در راستای افزایش نیروی انسانی متخصص در سازمان اورژانس کشور ادامه داد: برای اولین بار به دستور مقام عالی وزارت، دانشگاه های تیپ یک برای کنکور امسال دانشجوی رشته فوریت های پزشکی جذب می کنند که این دانشگاه ها از جمله دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، ایران و.. هستند. 

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه این تصمیم باعث می شود که افراد باهوش تری وارد رشته فوریت های پزشکی شوند گفت: به واسطه اینکه نمره علمی دانشگاه تهران نیازمند رتبه پایینی است، این اتفاق محقق می شود. 

وی درباره آموزش نیروی انسانی این سازمان و برنامه های آموزشی پیش رو برای ارتقاء نیروی انسانی اظهار کرد: در خصوص آموزش نیروی انسانی نیز در حال تلاش هستیم و سال آینده برنامه داریم که شاهد ارتقاء کیفی پرسنل باشیم.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top