بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

اسامی پذیرفته‌ شدگان دانشگاه امام صادق (ع) در کنکور اعلام شد

اسامی پذیرفته‌ شدگان دانشگاه امام صادق (ع) در کنکور اعلام شد

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، اسامی پذیرفته‌شدگان دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ اعلام و منتشر شد.

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱، (رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) بدین وسیله به اطلاع متقاضیانی که مشخصات آنان به عنوان پذیرفته شده رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ اعلام شده است، می رساند که پذیرفته شدگان لازم است براساس توضیحات ذیل نسبت به ثبت نام خویش اقدام کنند.

۱- زمان و نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان از طریق دانشگاه امام صادق (ع) اطلاع رسانی خواهد شد.

۲- عدم مراجعه پذیرفته شدگان برای ثبت نام در زمان مقرر، بمنزله انصراف از ثبت نام تلقی گردیده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳- آن‌ دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون و یا پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱) در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، می‌بایست از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام و به تحصیل بپردازند و ثبت‌نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

۴- پذیرفته شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (ج) اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ (رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) مورخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ موجود در درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه مدارک ثبت‌نامی اقدام و به دانشگاه ارائه نمایند.

۵- متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته‌اند درصورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض می‌بایست موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق (ع) پیگیری کنند.

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

🔰 دانلود بهترین جزوه های دهم _ یازدهم _ دوازدهم 🔰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا