کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
هادی وصالی

هادی وصالی

استاد هادی وصالی مدرس با تجربه درس زیست شناسی با جدید ترین شیوه آموزش می باشد. در این نوشته به معرفی هادی وصالی، نحوه تدریس و سفارش منابع آموزشی ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

زیست کنکور

از دروس تخصصی بسیار مهم و سرنوشت ساز برای داوطلبان گروه آزمایشی تجربی ”زیست شناسی” می باشد که یکی از مهم ترین دروس کنکور تجربی محسوب می شود. این درس در میان دروس تخصصی ارائه شده بالاترین ضریب (ضریب ۱۲) را به خود اختصاص داده است.

شیوه طراحی سوالات زیست کنکور تجربی در چند سال اخیر، به نحوی است که دانش آموزان برای کسب درصد بالا در این درس نیاز به یادگیری ترکیبی (خواندن مطالب مرتبط) و مفهومی دارند.

به همین دلیل به داوطلبان کنکور تجربی و دانش آموزان رشته تجربی، مطالعه کتاب درسی به عنوان منبعی برای موفقیت در کنکور کافی نیست.

منبعی برای آموزش مفهومی و ترکیبی درس زیست شناسی مناسب است که در آن ابتدا مفاهیم هر مبحث به طور کامل آموزش داده شود و سپس نکات هر بخش گفته شود و بعد مطالعه به هم مرتبط که از آن ها در کنکور به صورت ترکیبی تست طراحی می شود، آموزش داده شود.

هادی وصالی از جمله اساتیدی است که درس زیست شناسی را به صورت مفهومی-ترکیبی تدریس می کنند.

بیوگرافی هادی وصالی

هادی وصالی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند و ۹ سال سابقه تدریس زیست به شیوه مفهومی تدریس می کنند و مدرس صدا و سیما و شبکه های استانی می باشند.

هادی وصالی کلیه مباحث درس زیست شناسی را بر اساس جدید ترین تغییرات کنکور و مطابق با جدید ترین شیوه های آموزش ترکیبی زیست شناسی درقالب دی وی دی در موسسه کنکور آسان است، برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تدریس کرده است.

زیست هادی وصالی

استاد هادی وصالی درس زیست شناسی را برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به شیوه مفهومی و تستی به طور کامل در قالب دی وی دی تدریس کرده اند.

قیمت زیست هادی وصالی

عنوانقیمت (تومان)
بمب زیست دهم۸۰۰
همایش زیست دهم۴۰۰
بمب زیست یازدهم۹۰۰
بمب زیست دوازدهم۱۲۰۰

خرید زیست هادی وصالی

برای خرید زیست هادی وصالی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمائید:

خرید زیست هادی وصالی

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top