بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

آخرین اخبار کنکور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی

کنکور سراسری ماراتنی نفس گیر است که هر سال به طور میانگین ۱۴۰۰۰۰۰ داوطلب در این آزمون به رقابت می پردازند تا به قله موفقیت در این مسیر پر پیچ و خم برسند.
کنکور سراسری هر سال با تغییراتی همراه است اما آنچه در این سال ها دست خوش تغییر نشده است افزایش سطح کیفی سوالات کنکور سراسری است که هر سال اتفاق می افتد و داوطلبان زیادی را در جلسه آزمون دچار چالش می کند.

طراحان سوالات کنکور سراسری در سال های اخیر سوالاتی را فراتر از آنچه در کتاب درسی آمده است طراحی کرده اند که این گونه سوالات را همان سوالات مفهومی کنکور می نامند که تعداد کمی از داوطلبان قادر به پاسخگویی به آن ها هستند.

توجه داشته باشید منظور از طرح سوالات مفهومی فراتر از کتاب درسی سوالات خارج از کتاب نیست بلکه برای اینکه بتوانید به چنین سوالاتی پاسخ دهید باید در انتخاب نحوه مطالعه و منابع کمک آموزشی خود دقت کافی داشته باشید.

سعی کنید مسیر پر پیج و خم کنکور سراسری را در کنار افرادی طی کنید که چندین بار این مسیر را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و اکنون برای ارتقا سطح علم – دانش و توانمندی های شما برای موفقیت در کنکور سراسری می توانند اولین و بهترین گزینه باشند.

مهندس امیر مسعودی و کلاس کنکور

مهندس امیر مسعودی نامیست که قطعا همه شما داوطلبان کنکوری با آن آشنا هستید.
ایشان دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک و مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور سراسری هستند.
مهندس مسعودی به واسطه تدریس های متعدد خود در برنامه های آموزشی صدا و سیما شناخته شده ترین مدرس کنکور سراسری هستند.

ایشان با سابقه ۱۷ سال تدریس دروس کنکوری ریاضی و فیزیک برای داوطلبان هر سه گروه آزمایشی علوم تجربی – علوم ریاضی و فیزیک و علوم انسانی بهترین گزینه برای همراهی شما داوطلبان کنکوری سراسری در مسیر رسیدن به موفقیت هستند.

مهندس مسعودی با ارائه علم – دانش و توانمندی های خود به داوطلبان کنکور سراسری که حاصل تجربه ۱۷ ساله ی ایشان  در نظام آموزشی است سعی دارند تا داوطلبان کنکوری را برای شرکت در کنکور سراسری آماده کنند.

جالب است بدانید که ایشان تنها مدرس کنکور سراسری هستند که تکنیک های تست زنی دروس کنکوری ریاضی و فیزیک را با نام خودشان به ثبت رسانده اند و ارائه چنین تکنیک هایی نشان از دانش – تجربه و تسلط مهندس مسعودی بر مفاهیم کنکور سراسری است.

مهندس امیر مسعودی هر سال پس از برگزاری کنکور سراسری و پیش از انتشار کلید پاسخ سوالات شروع فرآیند تحلیل سوالات ریاضی و فیزیک کنکور سراسری را انجام می دهند.

تجربه ایشان در تحلیل سوالات سبب تسلط بر مفاهیم و خط فکری طراحان سوال کنکور سراسری می شود که همین موضوع نیز باعث تدریس بی کم و کاست مفاهیم این دو درس رتبه ساز در کنکور سراسری می شود.

کلاس آنلاین فیزیک مسعودی

تدریس فیزیک امیر مسعودی شامل آموزش ابتدایی ترین مفاهیم کتاب درسی تا پیشرفته ترین مفاهیم کنکور سراسری است. استاد مسعودی با ارائه تمرینات و تست های تالیفی داوطلبان را در این مسیر مورد ارزیابی قرار می دهند تا سطح هر داوطلب مطابق با سطح کیفی سوالات کنکور سراسری پیشرفت کند.

کلاس آنلاین ریاضی مسعودی

تدریس ریاضی امیر مسعودی نیز مشابه درس فیزیک است با این تفاوت که ماهیت درس ریاضی کمی متفاوت است و این درس شامل مفاهیم زنجیروار است که نیاز به تدریس ترکیبی هم دارد که این بعد از تدریس درس ریاضی کنکور سراسری نیز یکی از ویژگی های تدریس ریاضی مهندس امیر مسعودی است تا شما داوطلبان کنکوری در جلسه آزمون سراسری و در مواجهه با سوالات ترکیبی ریاضی دچار چالش نشوید.

ایشان با آموزش مفاهیم فراتر از کتاب درسی و هم سطح با سطح کیفی سوالات کنکور سراسری سعی دارند در هر دو درس ریاضی و فیزیک کنکور سراسری سطح داوطلبان را به سطح کیفی سوالات کنکور سراسری برسانند تا در پاسخگویی به سوالات این دروس در جلسه آزمون دچار چالش نشوید.

با نگاهی به آمار و ارقام مربوط به درصدهای داوطلبان کنکور سراسری در دروس ریاضی و فیزیک از اهمیت این دروس رتبه ساز اطلاع پیدا کنید تا در انتخاب تدریس های ریاضی و فیزیک کنکور سراسری بهترین انتخاب را داشته باشید.

به نظرت بهترین انتشارات برای کتاب زیست کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top