کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان

شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان در راستای تامین نیروی انسانی مستعد وزارت آموزش و پرورش اقدام به تربیت دانشجویان پذیرفته شده در رشته محل های شغل دبیری می نماید. به همین خاطر داوطلبان به دلیل تضمین شغلی و استخدام دائمی در دانشگاه تربیت معلم تمایل زیادی برای ورود به این دانشگاه دارند.

جزئیات و شرایط لازم برای ثبت نام دانشگاه تربیت معلم در دفترچه ثبت نام به صورت کامل ارائه شده و داوطلبان می توانند علاوه بر داشتن شرط معدل، تراز آزمون کتبی، بومی بودن و … به شرط تاریخ تولد پذیرش در دانشگاه فرهنگیان نیز توجه نمایند.

در ادامه همراه ما باشید تا با صفر تا صد شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان آشنا شوید.

شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان

شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم در سال های اخیر دست خوش تغییراتی شده به نحوی که تا سال ۹۲ شرط سنی دانشگاه فرهنگیان ۲۴ سال تمام بود، اما پس از آن شرط سنی از ۲۴ به ۲۲ کاهش یافت. همچنین، به دلیل درخواست زیاد داوطلبان در خصوص افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان برای دو سال گذشته شرط سنی تربیت معلم ۲۴ سال تمام در نظر گرفته شد.

این دانشگاه در سال ۹۶ قصد داشت شرط سنی را از ۲۲ به ۲۰ تغییر دهد که به دلیل اعتراض داوطلبان به تغییر ناگهانی شرط سنی و برنامه ریزی که داوطلبان بر اساس سن ۲۲ سال جهت پذیرش انجام داده بودند، سن پذیرش را از ۲۰ سال به ۲۲ سال بازگرداندند. طبق دستورالعمل دانشگاه فرهنگیان شرط سنی ورود به دانشگاه در سال جاری ۲۴ سال تمام اعلام شد، در صورت تغییر شرط تاریخ تولد تربیت معلم داوطلبان در این مقاله اطلاع رسانی می گردد.

حداكثر سن برای ورود به دانشگاه فرهنگیان ۲۴ سال تمام (متولدین ۰۱ / ۰۷ / ۱۳۷۷ به بعد) در بدو ورود به دانشگاه در نظر گرفته شده است.

محاسبه سن هـر داوطلـب بـا توجـه بـه منـدرجات اصـل شناسنامه ‌ای اسـت کـه فرد بـه استناد آن در کنکور سراسری ثبـت ‌نـام می کند، بنابراین چنانچه تغییراتی در مدارک هـویتی بـه ویـژه تاریخ تولد داوطلب بـه وجـود آمده باشد، قبولی وی در هر مرحله ای از آزمون که باشد لغو خواهد شد.

در نظر داشته باشید انجام خدمت سربازی یا سوابق کاری و مـوارد دیگـر تحت هیچ شرایطی به سقف سنی داوطلـب افزوده نمی کند به طور کلی حداکثر سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد داشت.

برای مطالعه صفر تا صد جزییات دانشگاه فرهنگیان روی لینک زیر کلیک کنید :

دانشگاه فرهنگیان

امیدواریم مطالب فوق اطلاعات لازم و کافی را درباره رشته شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان در اختیار شما قرار داده باشد.

پیج اینستاگرام :
konkur.info.official

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top