کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

رضا حسینی یکتا

رضا حسینی یکتا

استاد رضا حسینی یکتا مدرس درس ادبیات تخصصی برای کنکور ۱۴۰۳ و ادبیات عمومی سال یازدهم در کلاسینو می باشد. استاد رضا حسینی یکتا مدرس دوره های آنلاین درس ادبیات تخصصی ویژه کنکور رشته انسانی و ادبیات عمومی ویژه امتحانات نهایی در کلاسینو می باشد.

ادبیات کنکور انسانی

ادبیات تخصصی رشته انسانی ضریب ۸ را در کنکور انسانی به خود اختصاص داده است و برای داوطلبان کنکور رشته انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

داوطلبان کنکور انسانی، برای کسب درصد بالا در درس ادبیات تخصصی نیاز به تسلط کامل بر مباحث ادبیات هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دارند.

داوطلبان کنکور رشته انسانی برای کسب نتیجه بهتر، پس از تسلط بر مطالب، بودجه بندی ادبیات کنکور را بشناسند و بر اساس بودجه بندی تست زنی را تمرین کنند.

کلاسینو بهترین اساتید را گرد هم آورده است تا داوطلبان به آمادگی بالایی در امتحانات نهایی و کنکور دست پیدا کنند.

بودجه‌ بندی زبان و ادبیات فارسی کنکور انسانی ۱۴۰۳

بودجه بندی ادبیات کنکور انسانی نیز بر اساس سبک سوالات این درس در چند سال اخیر، به صورت مبحثی و ترکیبی است.

عنوانتعداد سوال
تاریخ ادبیات و سبک شناسی۹
عروض۶
قافیه۲
ترکیبی عروض و قافیه۱
آرایه ادبی۷
قرابت معنایی۵

ادبیات عمومی سال یازدهم

با توجه به تغییرات جدید کنکور سراسری و حذف دروس عمومی از کنکور، دروس عمومی به صورت تشریحی و نهایی برگزاری می شود و نمره امتحانات نهایی تاثیر مستقیم بر نتیجه کنکور داوطلب دارد.

ادبیات رضا حسینی یکتا

استاد رضا حسینی یکتا دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی و چندین سال سابقه تدریس ادبیات فارسی می باشند و یکی از برجسته ترین اساتید کلاسینو، هستند.

استاد رضا حسینی یکتا ادبیات تخصصی رشته انسانی را به صورت جامع از صفر تا صد به صورت محتوایی و کنکوری و دوره آموزش ادبیات یازدهم را به صورت آموزش محتوایی تدریس می کنند.

رضا حسینی یکتا دوره های مختلفی در کلاسینو دارند . مثلا دوره تیر نهایی کلاسینو یکی از دوره هایی است که می تواند دانش آموزان را در کسب آمادگی هر چه بیشتر امتحانات نهایی یاری رساند.

نمونه تدریس رضا حسینی یکتا

قیمت دوره های ادبیات رضا حسینی یکتا

دوره های کلاسینو برای مقاطع مختلف و برای همه رشته های تحصیلی برگزار می شود که دانش آموزان بسته به نوع نیاز خود می توانند در آن ثبت نام نمایند.

عنوانقیمت (تومان)
آموزش ادبیات یازدهم۱/۴۵۰/۰۰۰
دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ انسانی ۲/۵۰۰/۰۰۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top