بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

دوره زبانینو کلاسینو

دوره زبانینو کلاسینو

کلاسینو ضمن آموزش دروس مختلف و تدریس مباحث درسی از مقطع ابتدایی تا کنکور، یکسری دوره های عمومی را برگزار می کند که دوره زبانینو کلاسینو یکی از کاربردی ترین این دوره هاست. این دوره شامل آموزش زبان عمومی است و برای آن دسته از افرادی که هدف قبولی در آزمون های مهم زبان بین المللی از جمله آیلتس و تافل را دارند بسیار کاربردی است. همچنین با شرکت در دوره های زبابنیو، می توان آمادگی بالایی را در آزمون کارشناسی ارشد و آزمون دکترا کسب کرد. در این مطلب کلیه جزئیات این دوره را بیان خواهیم کرد و شیوه های ثبت نام در آن را نیز معرفی خواهیم نمود.

معرفی دوره زبانینو کلاسینو

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یکی از کاربردی ترین مهارت ها در بسیاری از جوامع به شمار می رود که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. افراد علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی ممکن است که اهداف زیادی را برای کسب این مهارت داشته باشند. به طور مثال عده ای از افراد به دنبال مهاجرت بوده و در پی کسب مدارک بین المللی از جمله تافل و آیلتس هستند. عده ای نیز به منظور کسب آمادگی بیشتر برای آزمون های مهمی همچون دکتری و کارشناسی ارشد به دنیال یادگیری زبان انگلیسی هستند.
موسسه کلاسینو به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های آنلاین، برای این دسته افراد دوره های خاصی را ارائه می دهد که دوره زبانینو یکی از کاربردی ترین آن ها است. دوره زبانینو کلاسینو، شامل دوره های عمومی مهارتی و ترمی زبان انگلیسی است که برای اکثر افراد کاربردی و مناسب است و همانند سایر دوره ها و کلاس های این موسسه، به صورت آنلاین برگزار می گردد.
از میان دوره های کلاسینو، دوره زبانینو این فرصت را برای داوطلبان ایجاد می کند که علاوه بر کسب آمادگی در آزمون آیلتس و تافل، بتوانند جمع بندی مناسبی از زبان انگلیسی را برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و آزمون دکتری داشته باشند. در این دوره اساتید برجسته ای با موسسه کلاسینو همکاری می کنند و بهترین آموزش ها را در زمینه مهارت های عمومی یادگیری زبان انگلیسی ارائه می دهند. دوره زبانینو این امکان را برای کلیه افراد فراهم می آورد که در کمترین زمان ممکن، مهارت عمومی در زبان انگلیسی را به آسانی فرا بگیرند. این دوره برای افراد زیر مناسب و کاربردی است:

  • افرادی علاقه مند به کسب مهارت های عمومی زبان انگلیسی
  • افراد علاقه مند به کسب مدارک بین المللی زبان انگلیسی از جمله تافل و آیلتس
  • افراد متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و آزمون دکتری
  • افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند.

اساتید دوره زبانینو کلاسینو

اساتید کلاسینو در دوره های خود آموزش با کیفیت و مطلوبی را در اختیار داوطلبان قرار می دهند که پوشش دهنده کلیه مباحث است و بی نقص ترین و جامع ترین تدریس ها را به صورت آنلاین فراهم می آورند. در دوره زبانینو، اساتید صاحب سبک و توانمندی در زمینه تدریس زبان انگلیسی با موسسه کلاسینو همکاری نموده اند. دوره ها و کلاس های این اساتید، به صورت آنلاین برگزار می گردند و همه کلاس ها در سایت کلاسینو و در بستر پلتفرم اختصاصی این موسسه قابل برگزاری هستند. لذا کلیه افراد در هر نقطه ای می توانند در دوره های عمومی زبان انگلیسی کلاسینو تحت عنوان دوره زبانینو ثبت نام کنند و در آن ها شرکت نمایند. لیست اساتیدی که در موسسه کلاسینو وظیفه تدریس و آموزش زبان انگلیسی را در دوره زبانینو بر عهده دارند به شرح زیر است:

  • استاد علیرضا جابری
  • استاد نسترن سلطانی

استاد علیرضا جابری فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی می باشند و دارای بیش از ۲٠ سال سابقه تدریس حرفه ای زبان هستند. ایشان مولف کتاب های کمک درسی در انتشارات برتر همچون کتاب های قلم چی، خیلی سبز و تخته سیاه نیز می باشند و در موسسات و مدارس برتر کشور مشغول به تدریس زبان انگلیسی هستند. دکتر علیرضا جابری در دانشگاه نیز به تدریس زبان عمومی و تخصصی رشته های علوم پزشکی می پردازند. ایشان با موسسات و آموزشگاه های مختلف نیز همکاری دارند و زبان عمومی متوسطه دوم و زبان تخصصی کنکور سراسری و تافل و آیلتس را نیز تدریس می کنند.
یکی دیگر اساتید مطرح که در موسسه کلاسینو تدریس زبان انگلیسی را بر عهده دارند؛ استاد نسترن سلطانی هستند. ایشان در رزومه کاری خود سابقه تدریس حرفه ای در موسسات برتر آموزش زبان انگلیسی را دارند و با گروه های سنی مختلف از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان کار کرده اند. استاد نسترن سلطانی در کلاسینو نیز دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی را تحت عناوین مختلف همچون دوره های زبانینو به صورت آنلاین برگزار می کنند.
در ادامه مطلب لیست دوره ها و زمان برگزاری کلاس های این اساتید برجسته در دوره زبانینو کلاسینو را معرفی خواهیم کرد.

زمان برگزاری دوره زبانینو کلاسینو

دوره زبانینو کلاسینو با تدریس استاد علیرضا جابری معمولا یکبار در هفته برگزار می شود و دوره های استاد نسترن سلطانی نیز معمولا دو جلسه در هفته برگزار می گردد. در جدول زیر می توانید لیست کلیه کلاس های این دو استاد توانمند در دوره زبانینو را مشاهده کنید:

دوره های علیرضا جابری در کلاسینو

لیست دوره های استاد علیرضا جابریزمان برگزاری
کلاس آنلاین زبانینو آموزش اصطلاح sportشروع از اردیبهشت
کلاس آنلاین زبانینو آموزش اصطلاح productionشروع از اردیبهشت
کلاس آنلاین همایش Welcome to zabaninoشروع از خرداد
کلاس آنلاین زبانینو دوره تکمیلی organization/machine شروع از تیر
کلاس آنلاین زبانینو آموزش success کلاسینوشروع از تیر
کلاس آنلاین زبانینو آموزش اصطلاح written Englishشروع از مرداد
کلاس آنلاین زبانینو آموزش اصطلاح festivalشروع از مرداد
کلاس آنلاین زبانینو آموزش work کلاسینوشروع از مرداد

دوره های نسترن سلطانی در کلاسینو

لیست دوره های استاد نسترن سلطانیزمان برگزاری
کلاس آنلاین مهارتی ترم اول زبان عمومی سطح elementaryشروع از تیر
کلاس آنلاین زبانینو ترم دوم زبان عمومی سطح Pre-intermediateشروع از تیر
کلاس آنلاین زبانینو ترم سوم زبان عمومی سطح Intermediateشروع از تیر
کلاس آنلاین مهارتی ترم اول زبان عمومی سطح elementaryشروع از آبان
کلاس آنلاین زبانینو ترم دوم زبان عمومی سطح Pre-intermediateشروع از آبان
کلاس آنلاین زبانینو ترم سوم زبان عمومی سطح Intermediateشروع از آبان
کلاس آنلاین زبانینو ترم چهارم زبان عمومی سطح upper-Intermediateشروع از آبان
کلاس آنلاین مهارتی ترم اول زبان عمومی سطح elementaryشروع از بهمن
کلاس آنلاین زبانینو ترم دوم زبان عمومی سطح Pre-intermediateشروع از بهمن
کلاس آنلاین زبانینو ترم سوم زبان عمومی سطح Intermediateشروع از بهمن
کلاس آنلاین زبانینو ترم چهارم زبان عمومی سطح upper-Intermediateشروع از بهمن

ثبت نام دوره زبانینو کلاسینو

ثبت نام در دوره های کلاسینو از دو طریق امکان پذیر است. شما داوطلبان می توانید با تماس با شماره تلفن های پشیبانی کلاسینو، ضمن دریافت مشاوره، در دوره ها و کلاس های مورد نظر خود ثبت نام نمایید. همچنین می توانید مستقیما از طریق پنل کلاسینو اقدام به ثبت نام و شرکت در دوره ها نمایید. جهت ثبت نام در دوره زبانینو کلاسینو با تخفیف ویژه می توانید از طریق لینک های زیر اقدام بفرمایید:

تماس با شماره ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳ و ۰۹۱۲۹۵۸۷۸۲۰
ثبت نام از طریق پنل ثبت نام کلاسینو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top