کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

آریان حیدری کلاسینو
آریان حیدری کلاسینو
کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی 1402

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور ریاضی برای ورود به جلسه آزمون تیرماه باید کارت ورود به جلسه کنکور تیرماه را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کنند. محتوای کارت ورود به جلسه کنکور داوطلبان شامل مشخصات دقیق فردی (نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی)، سهیمه داوطلب، معدل کتبی، شماره پرونده و شماره صندلی می باشد. در این نوشته به توضیح نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۲ نوبت دوم (تیرماه) می پردازیم، با ما همراه باشید.

کنکور ریاضی معمولا تعداد داوطلبان کمتری نسبت به دو گروه آزمایشی تجربی و انسانی داشته و شامل سه درس اختصاصی ریاضیات، فیزیک و شیمی در کنکور می باشد که در دو دفترچه سوالات به داوطلبان کنکور ریاضی ۱۴۰۲ ارائه می شود و داوطلبان کنکور ریاضی برای پاسخ گویی به سوالات مدت زمان ۱۴۵ دقیقه فرصت دارند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۲

معمولا یک هفته پیش از تاریخ برگزاری کنکور سراسری، سازمان سنجش از انتشار کارت ورود به جلسه کنکور خبر می دهد و در بازه زمانی اعلام شده داوطلبان کنکور ریاضی ۱۴۰۲ باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با طی کردن مراحلی که در ادامه توضیح می دهیم کارت ورود به کنکور ۱۴۰۲ رشته ریاضی را دریافت کنند.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ رشته ریاضی

۱_ ورود به سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

۲_ ورود به قسمت سراسری سایت سنجش ، در سمت راست سایت

۳_ کلیک روی لینک “دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۴۰۲

۴_ انتخاب یکی از چهار روش عنوان شده برای دریافت کارت

۵_ وارد کردن اطلاعات فردی و داوطلبی

۶_ مطالعه اطلاعات روی کارت و اطمینان از صحت و درستی اطلاعات

۷_ دریافت و تهیه نسخه چاپی (پرینت) کارت ورود به جلسه

گزینه لینک دانلود کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۲ تیرماه معمولا یک هفته پیش از زمان برگزاری کنکور تجربی در سایت سازمان سنجش ایجاد می شود.

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ رشته ریاضی

ممکن است داوطلبان هنگام ثبت نام اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده و با دریافت کارت ورود به جلسه متوجه آن ها شوند، این امکان از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور فراهم شده است که داوطلبان بتوانند نسبت به ویرایش اطلاعات غلط موجود در کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند اما توجه داشته باشید که ویرایش را چندین بار نمی توانید انجام دهید پس با دقت بالا این کار را انجام دهید و از تغییر آن اطمینان حاصل کنید.

برای ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۲ می توانید از دو روش اینترنتی و حضوری اقدام نمائید:

۱_ از طریق سایت سازمان سنجش و ویرایش اطلاعات ثبت نامی.

۲_ مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی که آدرس آن ها از طریق سایت سنجش، به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.

داوطلبان کنکور ریاضی ۱۴۰۲ باید کارت ورود به جلسه خود را همراه با کارت ملی و یا شناسنامه به همراه داشته باشند، چنانچه داوطلب کارت ورود به جلسه خود را فراموش کنند، مامورین مراقب جلسه اجازه ورود به آزمون را تحت هیچ شرایطی (حتی اگر فرد بگوید شماره صندلی را می داند) نمی دهد.

برای اطلاع از حذفیات کنکور ریاضی ۱۴۰۲ روی لینک زیر کلیک کنید:

حذفیات دقیق کنکور ریاضی ۱۴۰۲

برای پیگیری اخبار کنکور و آزمون های استخدامی از طریق اینستاگرام، روی لینک زیر کلیک کنید:

پیج اینستاگرام :
koknkur.info.official

آریان حیدری کلاسینو
آریان حیدری کلاسینو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top