کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خبر های داغ کنکور
آخرین مقالات
آزمون های آزمایشی
دانلود کتاب های درسی پایه سوم دبستان

دانلود کتاب های درسی پایه سوم دبستان

در این مطلب لینک دانلود کتاب های درسی پایه سوم دبستان را قرار خواهیم داد و جزئیات تکمیلی مرتبط با آن را شرح خواهیم داد .

  • لیست کتاب های درسی این پایه تحصیلی به شرح زیر است :
ردیفعنوان کتب درسی
۱آموزش قرآن
۲هدیه های آسمان
۳فارسی
۴نگارش فارسی
۵ریاضی
۶علوم تجربی
۷مطالعات اجتماعی

کتاب‌ های درسی از مهم‌ ترین منابع تحصیلی هر دانش آموز در هر پایه ای تلقی می شود . به گونه ای که بخش عمده‌ ای از آموزش و تعلیم دانش‌ آموزان به این کتاب‌ ها وابستگی دارد .

مقطع تحصیلی ابتدایی از مهمترین مقاطع تحصیلی بوده که شالوده و بستر آموزش دانش آموز را در مقاطع تحصیلی بعدی آماده و مهیا می کند .

این بستر باید به گونه ای فراهم شود که کلیه دانش آموزان در هر نقطه ای از کشور ، بتوانند به راحتی به یک منبع درسی و محتوای آموزشی استاندارد به صورت عادلانه دسترسی پیدا کنند .

با شروع سال تحصیلی و ثبت نام کتاب های درسی ، وزارت آموزش و پرورش ، علاوه بر توزیع فیزیکی کتب درسی ، فایل pdf آن را در سایت رسمی خود قرار می دهد .

بنابراین دانش‌ آموزانی که به دلایلی مایل هستند به فایل کتاب های درسی خود دسترسی داشته باشند ، می‌ توانند آن‌ ها را از سامانه دانلود کتاب های درسی دانلود نمایند.

در این سایت لینک دانلود کلیه کتاب ها در هر مقطع تحصیلی ، در اختیار دانش آموزان و افرادی که مایل به دریافت فایل کتاب های درسی هستند ؛ قرار داده شده است .

همچنین دانلود فایل های مربوط به کتاب های درسی رایگان بوده و افراد بدون پرداخت هزینه می توانند به کلیه محتوای کتاب های درسی دسترسی داشته باشند و کتاب ها را بالا ترین کیفیت چاپ و رنگ دریافت نمایند .

دانش آموزان و کلیه متقاضیان می توانند به راحتی و بدون نیاز به رمز ورود کتاب‌ های درسی موردنظر خود را از پایه ابتدایی تا دبیرستان ، از این سامانه دریافت کنند .

در ادامه این مطلب لینک دانلود کتب درسی این مقطع تحصیلی را قرار خواهیم داد و نحوه دریافت کتب درسی از سامانه توزیع و نشر کتاب های درسی را بررسی خواهیم کرد .

مزیت دانلود کتاب های درسی پایه سوم دبستان

امکان دانلود فایل pdf کتاب های درسی ، این مزیت را برای کلیه دانش آموزان ، والدین و معلمان به همراه دارد که در هر زمان و هر مکانی به کتاب ها و محتوای آن ها دسترسی داشته باشند و بتوانند به راحتی آن ها را دانلود و دریافت کنند .

همچنین با دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها می توان از تغییرات محتوای درسی در سال های گذشته مطلع و آگاه شد در صورت عدم دسترسی به کتاب درسی های چاپی ، از پی دی اف کتاب های درسی بهره برد . 

یکی دیگر از امکاناتی که وزارت آموزش و پرورش در اختیار افراد و به خصوص معلمان قرار داده است ؛ امکان دانلود کتاب های راهنمای معلم برای کلیه دروس و مقاطع تحصیلی است .

کتب راهنمای معلم نیز از طریق سایت رسمی آموزش و پرورش با عنوان ” پایگاه دانلود کتاب های درسی ” به کلیه معلمان و علاقه مندان ارائه می گردد .

مزیت مهمتری که نسخه الکترونیکی کتاب های درسی نسبت به نسخه فیزیکی آن ها دارند ؛ این است که آسیب کمتری را به درختان و محیط زیست وارد می کنند و در زمان و هزینه های جاری چاپ و انتشار کتب درسی به صورت فیزیکی ، صرفه جویی هایی زیادی را به همراه دارد .

در ادامه این مطلب سایت رسمی دانلود کتاب های درسی کلیه مقاطع تحصیلی را معرفی خواهیم کرد و روش های دانلود کتب درسی را شرح خواهیم داد

سایت دانلود کتاب های درسی پایه سوم دبستان

وزارت آموزش و پرورش به منظور دسترسی کلیه افراد به محتوای کتب درسی تمامی پایه ها ، لینک دانلود پی دی اف کتاب ها را از طریق پایگاه دانلود کتاب های درسی ارائه می نمایند. بنابراین متقاضیان دریافت کتب درسی ، می توانند از طریق این سایت نسبت به دانلود و دریافت آن ها اقدام بفرمایند .

در واقع دانش آموزان ، والدین ، معلمان و کلیه افرادی که به هر نحوی موفق به ثبت نام در سایت دریافت کتاب های درسی نمی شوند ؛ به منظور دریافت کتب درسی می بایست از طریق مرجع رسمی وزارت آزمون و پرورش به نشانی www.chap.sch.ir اقدام بفرمایند .

سامانه پایگاه دانلود کتاب های درسی به نشانی chap.sch.ir یک سایت معتبر در زمینه دانلود کتاب های درسی می باشد و تنها مرجع رسمی انتشار فایل کتاب های درسی به صورتpdf ، وبسایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی است.

این سامانه امکان دانلود کلیه‌ ی کتاب‌ های درسی ابتدایی تا دبیرستان را به صورت فایل PDF برای دانش‌ آموزان، والدین و مربیان فراهم ساخته است.

همچنین در این سامانه کتاب های درسی نظام قدیم ، کتاب‌ های درسی دانش‌ آموزان استثنایی و نیاز های ویژه ، کتاب‌ های مقطع پیش دبستانی و کتاب‌ های راهنمای تدریس دروس نیز موجود است.

در سایت مذکور لینک دانلود کلیه کتاب ها در هر مقطع تحصیلی ، در اختیار افرادی که به دنبال به دریافت فایل PDF کتاب های درسی هستند ؛ قرار داده شده است و عموم افراد می توانند از طریق این سایت کتاب های درسی مورد نظر خود را دریافت کنند .

بنابراین با مراجعه به این سایت ، می توان نسخه pdf کتاب های درسی در کلیه مقاطع تحصیلی را دانلود نمود و از آن ها استفاده کرد .

سایت دانلود کلیه کتاب های درسی

نحوه دانلود کتاب های درسی پایه سوم دبستان

  • در جدول زیر می توانید گام به گام مراحل دانلود کتاب های درسی این مقطع تحصیلی را مشاهده کنید :
ردیف مراحل دریافت کتب درسی
۱مراجعه به سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی (پایگاه دانلود کتاب های درسی)
۲جستجوی کتاب در پایگاه کتاب های درسی
۳فیلتر عنوان کتاب – کد کتاب – دوره تحصیلی سال تحصیلی (با توجه به کتاب و مقطع مورد نظر)
۴کلیک بر روی گزینه جست و جو
۵مشاهده و دریافت فایل کتب مورد نظر

دانلود کتاب های درسی پایه سوم دبستان

  • از طریق لینک های زیر می توانید کلیه کتاب های درسی این پایه تحصیلی را دریافت و دانلود کنید :
ردیفعنوان کتب درسی
۱آموزش قرآن
۲هدیه های آسمان
۳فارسی
۴نگارش فارسی
۵ریاضی
۶علوم تجربی
۷مطالعات اجتماعی
۸ضمیمه کتاب های هدیه آسمان (ویژه اهل سنت)
۹ضمیمه کتاب های هدیه آسمان (ویژه اقلیت های دینی)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این زمینه ، از طریق پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ، با تیم حرفه ای کنکور اینفو همراه باشید :

  • پیج اینستاگرام کنکور اینفو :

پیج اینستاگرام :
konkur.info.official

  • کانال تلگرام کنکور اینفو :

کانال تلگرام :
konkurinfotelegram

به نظرت شما بهترین انتشارات برای کتاب فیزیک کنکور چیه؟

نمایش نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top