کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

خسرو محمدزاده

خسرو محمدزاده

استاد خسرو محمدزاده مدرس با تجربه و توانمند درس ریاضی رشته انسانی در موسسه کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد خسرو محمدزاده، شیوه تدریس، نحوه دریافت آموزش های ایشان و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

کنکور رشته انسانی

دروس اختصاصی رشته ی انسانی دارای ۹ درس تخصصی است که در این زمینه دارای بیشترین تعداد درس تخصصی در میان سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی است و پس از کنکور تجربی بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است.

دروس اختصاصی کنکور انسانی شامل:

  1. ریاضی
  2. اقتصاد
  3. زبان و ادبیات فارسی
  4. زبان عربی
  5. تاریخ و جغرافیا
  6. علوم اجتماعی
  7. فلسفه و منطق
  8. روان شناسی

ریاضی رشته انسانی

ریاضی کنکور رشته انسانی تعداد ۲۰ تست را به خود اختصاص داده است و دارای ضریب ۶ می باشد یعنی پس از درس ادبیات تخصصی بالاترین ضریب را برای داوطلبان کنکور رشته انسانی دارد.

معمولا داوطلبان کنکور انسانی، با تصور اینکه سوالات درس ریاضی در کنکور دشوار است، مطالعه این درس را کنار گذاشته و از برنامه مطالعاتی خود حذف می کنند. در حالیکه اگر این درس به شیوه صحیح و اصولی آموزش داده شود و ابتدا مفاهیم به صورت محتوایی تدریس شود و سپس روش تست زنی آن آموزش داده شود، داوطلبان و دانش آموزان رشته انسانی می توانند درصد بالایی در این درس کسب کنند.

ریاضی خسرو محمدزاده

استاد خسرو محمدزاده درس ریاضی را در دوره جامع (سه سال) رشته انسانی به صورت جامع از صفر تا صد به شیوه کاملا محتوایی ابتدا آموزش می دهند و سپس روش تست زنی را آموزش می دهند.

همچنین استاد خسرو محمدزاده دوره آموزش جامع ریاضی یازدهم را به صورت صفر تا صد آموزش می دهند و این دوره برای دانش آموزان یازدهم انسانی که امتحانات آن ها نهایی برگزار می شود بسیار کاربردی است.

نمونه تدریس ریاضی خسرو محمدزاده

لیست قیمت دوره های ریاضی خسرو محمدزاده

عنوانقیمت (تومان)
دوره آموزش ریاضی یازدهم انسانی۱/۲۰۰/۰۰۰
دوره جامع ریاضی کنکور انسانی ۱۴۰۳۲/۵۰۰/۰۰۰

ثبت نام در دوره های ریاضی انسانی خسرو محمدزاده

برای ثبت نام در دوره های ریاضی انسانی خسرو محمدزاده روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در دوره های ریاضی انسانی خسرو محمدزاده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top