کنکور اینفو

بروزترین و برترین سایت کنکوری کشور

آریان حیدری

آریان حیدری

آریان حیدری مدرس توانمند درس ریاضی برای گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی به شیوه آموزش مفهومی و کنکوری می باشد. در این نوشته به توضیح بیوگرافی، سوابق آموزشی، نحوه تدریس و تهیه تدریس های ریاضی آریان حیدری می پردازیم، با ما همراه باشید.

ریاضی کنکور

درس ریاضی معمولا درس ریاضی برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان درس دشواری تلقی می شود و گاهی حتی داوطلبان و دانش آموزان به دلیل دشوار تلقی کردن این درس، تصمیم به نخواندن درس ریاضی و حذف آن از برنامه مطالعاتی خود می گیرند.

در حالیکه اگر درس ریاضی به درستی و با فن بیان خوب تدریس شود که دانش آموز به خوبی مفاهیم را متوجه شود، به راحت ترین درس برای مطالعه و تمرین تبدیل می شود.

بیوگرافی آریان حیدری

استاد آریان حیدری دارای مدرک مهندسی کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیر و کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه صنعتی شریف می باشند. ایشان یکی از با تجربه ترین و محبوب ترین اساتید کلاسینو می باشند که عده زیادی از دانش آموزان تمایل دارند که در کلاس های این استاد برجسته ثبت نام و شرکت نمایند.

ایشان سابقه تدریس در مدارس فرزانگان تهران، موسسه کنکوری هدف تهران و تدریس در برنامه های زنده تلویزیونی را دارند.

ریاضی آریان حیدری

استاد آریان حیدری درس ریاضی گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی را در موسسه کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می کنند.

دوره های آموزش ریاضی آریان حیدری برای کلیه گروه های آزمایشی به صورت جامع بوده و صفر تا صد ریاضیات در دوره های جامع آموزش داده می شود.

دوره های آریان حیدری، شامل دوره جامع و دوره جامع نوبان می باشد. در دوره جامع کلاس ها از مرداد ماه ۱۴۰۲ آغاز و برگزار شده است و دوره های نوبان از آبان ماه آغاز شده است و مناسب داوطلبانی است که از دوره جامع مرداد ماه جامانده اند و یا هدف شروع از پاییز را داشته اند.

نمونه تدریس ریاضی آریان حیدری

جهت آشنایی بیشتر با نحوه بیان، تدریس و سبک آموزش استاد آریان حیدری می توانید ویدیو زیر را مشاهده کنید.

قیمت دوره های ریاضی آریان حیدری

دوره های کلاسینو برای مقاطع مختلف و برای همه رشته های تحصیلی برگزار می شود که دانش آموزان بسته به نوع نیاز خود می توانند در آن ثبت نام نمایند. لیست قیمت دوره های ریاضی آریان حیدری به شرح زیر است:

عنوانقیمت (تومان)
دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ رشته تجربی۳/۰۰۰/۰۰۰
دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ رشته ریاضی۳/۰۰۰/۰۰۰
دوره جامع کنکور ۱۴۰۳ رشته انسانی۲/۵۰۰/۰۰۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top